menuordersearch
rayeheatr.com

عطر تحریک جنسی وجود دارد؟

لگوی سایت
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ چهارشنبه
(3)
(2)
عطر تحریک جنسی وجود دارد؟
عطر تحریک جنسی وجود دارد؟
ایا عطر تحریک جنسی وجود دارد؟ (عطر سکسی)
 چیزی به نام عطر تحریک کننده جنسی وجود ندارد و اگر هم کسی بتواند چنین چیزی را کشف کند یک شبه راه صد ساله را طی کرده و ملیاردر می شود. برخی معتقد هستند که برخی بوها روی طرف مقابل تاثیر تحریک آمیز دارد مثلا مشک آهو – عنبر – ماده ای بنام فرومون ... و حتی برخی به بوی پیاز اعتقاد دارند. فقط با قرار دادن نام مشک و بوی پیاز کنار هم می توانید متوجه شوید که چقدر تفاوت در این اعتقادات وجود دارد. در واقع برخی حیوانات بوهایی را جهت جذب همنوع خود از خود ایجاد می کنند که فکر می کنم فقط برای همنوعان خود آنها موثر باشد نه برای انسان ها. برخی هم معتقد هستند که در خود بدن برخی انسان ها بوهایی (از طریق تعریق) ایجاد می گردد که تحریک کننده جنسی می باشد و نام آن را فرومون گذاشته اند که در واقع فقط راهی برای پول در آوردن است چرا که معمولا انسان ها از بوی عرق بدن بدشان می آید تا تحریک شوند. حال که اینها را گفتم باید به این مساله نیز اشاره کنم که برخی عطر ها با نام های  تحریک آمیز همچون 212 سکسی و یا وری سکسی 1و2 شرکت ویکتوریا سیکرت و یا سکشوال از مایک گرمین و ... تولید کرده اند که در واقع فقط نام تحریک آمیز دارند. البته بماند که برخی نیز خوش بو نیز می باشند اما نه در حد تحریک جنسی.

محققین در یافته اند که معمولا انسان ها بیشتر جذب ظاهر آراسته و شخصیت طرف مقابل خود می شوند و خوش بو بودن فرد جزو ظاهر آراسته وی می باشد چه بسا با افرادی برخود داشته اید که علیرغم داشتن شخصیت فوق العاده قوی با بود نامطبوع خود از جمله بوی عرق و یا همان بوی پیاز منجر به دفع شما گشته اند.

باید این را بگویم که معمولا علاقه به بوی خاص و یا عطر خاص منجر به جذب طرف مقابل می گردد تا محتوای آن عطر و یا بو. معمولا نیز این عطر برای افراد خاطره ای خاص دارد و یا رایحه ای آرام بخش برای آن فرد دارد که محققین در حال تحقیق در مورد عطر درمانی نیز می باشند. به همین دلیل هم هست که معمولا عطر هایی که بوهای ملایم – لیمویی و خنک دارند در عطر های آقایان میان خانم ها طرفداران بیشتری دارند و عطر های دارای بوی فواکه معمولا برای افراد شکمو خیلی جذاب است ویا عطر های خانم ها که دارای بوی گل های ملایم (همچون یاس و گاردینیا و گل یخ) می باشد میان آقایان خیلی طرفدار دارد.

قدیما قبلا همه به دنبال عطر هایی بودند که ای یک کیلومتری بوی آنها به مشام می خورد و وقتی فردی که آن عطر را زده بود در خیابان راه می رفت می توانستید توسط عطر وی او را رد یابی کنید اما امروزه به این نتیجه رسیده اند که عطر شخصیت افراد را نیز درون خود باید نمایان نماید پس باید عطری را انتخاب کنید که تا فاصله دوری انگشتان دستتان از بدنتان بویش صادر گردد نه بیشتر بگونه ای که هر فرد با نزدیک شدن به شما آن بو را احساس کند و اگر از شما دور شود دیگر آن بو را احساس نکند به همین دلیل هم هست که عطر های جدید بوهای ملایم تری نسبت به عطر های قدیمی دارند.

در پایان به دوستان کنجکاو در این زمینه باید بگویم  در ملاقات های رمانتیک هیچوقت از عطر های تند و زننده استفاده نکنید چون به همان مقدار که بوی بد ممکن است روی طرف مقابل تاثیر بگذارد بوی تند و زننده نیز تاثیر می گذارد. مطمئن باشید با آراستگی و شخصیت خود بیشتر می توانید طرف مقابل خود را جذب کنید و گول تبلیغات بی پایه و اساس را نخورید. فقط سعی کنید به شخصیت و علاقه طرف مقابل خود بیشتر توجه داشته باشید و اگر توانستید بفهمید آن فرد از چه طیف عطری خوشش میاید همان طیف عطر را استفاده کنید نیاز به هیچ چیز دیگری نیست.

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تهران- 4 راه سبلان- مدنی شمالی
نرسیده به سه راه وحیدیه
کوچه شهید مهر علی فدوی
انتهای کوچه پ14 واحد 7
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.