menuordersearch
rayeheatr.com

مقالات

لگوی سایت
پیش بینی زمان مرگ پیش بینی زمان مرگ پژوهشگران دانشگاه استکهلم مدعی کشف روشی جدید هستند که بر اساس آن می توان نزدیک شدن مرگ را پیش‌بینی کرد یکشنبه هشتم مرداد ۹۶ حس بویایی در زنان قوی تر است یا در مردان؟؟ حس بویایی در زنان قوی تر است یا در مردان؟؟ یک تیم بین‌المللی به رهبری دانشمندان برزیلی موفق به کشف دلیل شامه بهتر زنان نسبت به مردان شده‌اند.
به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، محققان دانشگاه سائوپائولو، دانشگاه کالیفرنیا در سان‌فرانسیسکو، بیمارستان آلبرت اینشتین در سائوپائولو به
یکشنبه هشتم مرداد ۹۶
انتخاب عطر و چگونگی استفاده از آن؟ انتخاب عطر و چگونگی استفاده از آن؟ انتخاب عطر و چگونگی استفاده از آن این تفاوتها را سبب می شود . عطر هم مانند لباس آداب پوشیدن دارد ! بله پوشیدن . انگلیسی زبانها عطر را پنج شنبه بیست و چهارم فروردین ۹۶ عطر تحریک جنسی وجود دارد؟ عطر تحریک جنسی وجود دارد؟ ایا عطر تحریک جنسی وجود دارد؟ (عطر سکسی)
چیزی به نام عطر تحریک کننده جنسی وجود...
چهارشنبه یازدهم اسفند ۹۵
دلیل علمی بوی باران چیست؟ دلیل علمی بوی باران چیست؟ اکثر مردم بعد از بارش باران بوی خاصی را در هوا استشمام می کنند. این بو چیزی مثل بوی بهار یا چمن تازه این فصل است و در بیشتر شعرها و متن های ادبی از آن یاد می‌شود. شاعران دلایل عاشقانه زیادی برای بوی باران تعریف کرده اند، ولی دلیل علمی بوی باران چیست؟
علت ایجاد این بو ممکن است به خیلی چیزهای دیگر مرتبط شود که ما در اینجا به معرفی 3 مورد از آنها می‌پردازیم:
چهارشنبه یازدهم اسفند ۹۵
چرا عطر انسان را جذاب میکند؟ چرا عطر انسان را جذاب میکند؟ چرا عطر انسان را جذاب تر می کند؟

بوی خوش و بوی بد در تقویت و تضعیف روابط اجتماعی نقش مهمی دارد.

به گزارش فرهیختگان آنلاین، ذهن ناخودآگاه انسان ،قدرت فوق العاده ای دارد و به همین دلیل
سه شنبه دهم اسفند ۹۵

تهران- 4 راه سبلان- مدنی شمالی
نرسیده به سه راه وحیدیه
کوچه شهید مهر علی فدوی
انتهای کوچه پ14 واحد 7
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.